Keresés
MENU
  • TapHome Apps
  • Kifejezések
  • Rendszer-architektúra projekttípusonként
  • Felhasználók és engedélyek
  • Az Akuvox szerelési útmutatója

    Mi van a dobozban?

    R20A .. 1x

    1x

    M2.5x6 .. 6x

    ST4x20 .. 4x

    4x

    1x

    1x

    1x

    M3x6 .. 2x

    M4x30 .. 2x

    1x



    3x

    4x



      

    Falra szerelhető szerelvény felszerelése

    Rögzítse a falra szerelt konzolt a beágyazott dobozra két M4x30 csavarral.

    Jelölje meg a falon a rögzítőkeret két furatát.

    Csavarjon le két M4x30 csavart és vegye le a falra szerelhető tartót.

    Használjon 5 mm átmérőjű fúrót, hogy a megjelölt helyekbe két 25 mm mélységű lyukat készítsen.

    Helyezze be a csavarokat két lyukba.

    Rögzítse a falra szerelhető tartót két ST4x20 csavarral és két M4x30 csavarral.

     

    A hátlap felszerelése

    A kényelmes huzalozás érdekében tegye az R20A-t a fali konzolra kötéllel.

    Hajtsa a kábeleket a hátlapon keresztül, csatlakozva az alaplap megfelelő interfészeihez.

    Rögzítse a hátlapot négy M2.5x6 csavarral, majd rögzítse a falhoz négy csavart az R20A hátulján.

    Válassza ki a megfelelő méretű gumi dugót, hogy az összes kábelt a hátlapba dugja. Rögzítse a kábelrögzítő lemezt a hátlapra két M2.5x6 csavarral.

    Helyezze be a készülék négy falra rögzítő csavarját a rögzítőkeret megfelelő furataiba, majd nyomja le, hogy a falra rögzítő csavarokat a horonyba csúsztassa. Ezután az alkulcskulccsal húzza meg az eszközt két M3x6 csavarral.

    A sikeres telepítés után ellenőrizze az eszköz stabilitását.

      

    Lásd az eredeti kézikönyvet