Vyhledávání
MENU
  • TapHome Apps
  • Výrazy
  • Architektura systému podle typu projektu
  • Uživatelé a oprávnění
  • Montážní návod Akuvox

    Co je uvnitř krabice

    R20A .. 1x

    1x

    M2.5x6 .. 6x

    ST4x20 .. 4x

    4x

    1x

    1x

    1x

    M3x6 .. 2x

    M4x30 .. 2x

    1x



    3x

    4x



      

    Instalace nástěnného držáku

    Upevněte nástěnný držák na zabudovanou krabici pomocí dvou šroubů M4x30.

    Označte dva otvory montážní konzoly na zdi.

    Odšroubujte dva šrouby M4x30 a odstraňte nástěnný držák.

    Použijte vrták o průměru 5 mm k vytvoření dvou 25 mm hloubkových otvorů ve vyznačených polohách.

    Do otvorů vložte dvě hmoždinky.

    Upevněte nástěnný držák dvěma šrouby ST4x20 a dvěma šrouby M4x30.

     

    Instalace zadního krytu

    Pro pohodlné zapojení zavěste R20A na nástěnný držák s lanem.

    Dbejte na to, aby kabely prošly zadním krytem a připojily se k odpovídajícím rozhraním základní desky.

    Upevněte zadní kryt pomocí čtyř šroubů M2.5x6 a poté upevněte čtyři šrouby pro připevnění na zeď na zadní stranu R20A.

    Vyberte gumovou zástrčku vhodné velikosti, abyste zasunuli všechny kabely do zadního krytu. Připevněte desku zajišťovacího kabelu k zadnímu krytu dvěma šrouby M2,5x6.

    Vložte čtyři šrouby na zeď do zařízení do odpovídajících otvorů na montážní konzole a poté zatlačte dolů, abyste zasunuli šrouby na zeď do drážky. Potom pomocí imbusového klíče utáhněte zařízení dvěma šrouby M3x6.

    Po úspěšné instalaci zkontrolujte stabilitu zařízení.

      

    Viz původní příručka [EN]